SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia në 1.33 ari truall në Prishtinë
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '14
Mobilimi :
Pamobiluar
ID e produktit :
48737
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia në 1.33 ari truall gjendet në rrugën Haxhi Zeka (shih hartën) në Prishtinë. Është lagje e qetë dhe afër qendrës. Shtëpia është ndërtim i vjetër (e pabanueshme). Dokumentacioni në rregull. Çmimi: 45,000 Euro
Numri kontaktues; 044 239 706 E-mail: bashkimbinaku@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Prishtinë
044239706
Rruga [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »