SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banesë me qera (familjarë) 044 150 600
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:49
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
48770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesë me qera :97 m2 .Banesa gjendet ne Bregun E Diellit afer shkolles fillore "Ismail Qemali". Kompleksi i banesave te reja Ontexi.
Ka ne afersi Ambulancen, Qendres Tregtare , dhe Shkollen Fillore " Ismail Qemali.
Nxemje Qendrore të qytetit
Ujë 24 orë (40.000 litra rezervuari)
Gjenerator që mban ashensorin, televizorin,
një dritë dhe dritat emergjente.
Dyert e hyrjes të blinduara DIERRE
Shkallët Emergjente me dyer kundërzjarrit DIERRE
Parketi Masiv Exkluziv (nuk është parë ende në tregun tonë)
Pllakat Italiane
Dyert e dhomave Gjermane
2 Ashensor (lifta) modern
Izolimi i Mureve të jashtme
Ndarje Akustike në mes Banesave
Objekti perpos sigurimit 24 ore ka edhe kamerat vezhguese.
Informata rreth publikuesit
Sadik
Prishtinë
044 150 600
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »