SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Te Gizi shitet banesa - ECOIMPEX
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Dhoma gjumi :
2
ID e produktit :
48800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te Gizi, shitet banesa teresisht e rinovuar, ne perdhesen e larte, pershtatshme per banim dhe afarizem. Banesa ka 4 njesi: 2 dhoma gjumit, 1 sallon, 1 kuzhine, 1 banjo, dhe perpara ka bashqe. Çmimi: 135.000 euro. Tel.045/ 50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »