SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qera ne Aktash perball biblotekes kombtare
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
48833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte e mobiluar dhe ka te gjitha paisjet.
Nr.per kontakt: 045690965
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mirsad
Podujevë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »