SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT: Shitet banesa 68m2 prapa Ministrisë së Shëndetësisë
Çmimi :
€46,075.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
48855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 68m2 ne lagjen Arberia (ish-Dragodan), mbi Ministrine e Shendetesise. Banesa eshte ne katin e katert, 68m2 dhe ka kete perberje: Sallon me kuzhine; Dhome te fjetjes; Banjo; Depo (shpajz), he - Korridor.
Banesa eshte e mobiluar dhe shitet me mobilje. Ka mundësi në kompenzim të futet edhe ndonjë veturë!
Informata rreth publikuesit
Avdyl
Prishtinë
049503123
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »