SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi 3 kateshe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Madhësia :
350 m²
Viti i ndërtimit :
1990
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
48873
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi 3 kateshe dhe Bodrum, Sistem Banesor hymje e perbashket dhe secili kate hymjen personale. 8 ari truall si dhe dokumenta te rregullt. Ne lagje te qet. Tel: 044-725-739
Informata rreth publikuesit
Blendrit
Prishtinë
044725739
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »