SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trualli 7 Ari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '15
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
48874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toka 7 Ari me infrastruktur te plote dhe afer rruges Kryesore. Dokumenta te rregullt. Tel: 044-725-739
Informata rreth publikuesit
Blendrit
Prishtinë
044725739
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »