SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira 75m2 ne Lagjen emshir.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
48877
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira 75m2 ne Lagjen emshir.
Banesa ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor, banjo dhe teras.
Çmimi eshte 350 euro.
Per me shum informata na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »