SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
772 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
48882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese ne shitje, ne Dardani-Prishtine, Kati 5-te, 77m2, dy dhoma gjumi, e renovuar dhe mobiluar.
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
044258522
B4, L6/6 Dardani, Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »