SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes banesen 45m2 ne prishtine ne lagjen ulpiana d7 kati pare hyr
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '14
ID e produktit :
48898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes banesen 45m2 ne prishtine ne lagjen ulpiana d7 kati pare hyrja dyte. banesa ka nje dhome kuzhine banjo dhe shpajze. qmimi sipas marreveshjes. nt telit 044437769
Informata rreth publikuesit
Gonxhe
Plava
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »