SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje në lagjen Qëndresa.
Çmimi :
€370,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:23
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
400 m²
Viti i ndërtimit :
2009
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
48916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lagjen Qendresa .Shtepia ka siperfaqe prej 400 m2 dhe 6 ari oborr,ka sallon,kuzhine ,4 dhoma gjumi,3 banjo,bodrum,çmimi 370.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »