SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne lagjen Vreshta
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
4
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
48965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepine kater (4) kateshe me 5 ari truall ne lagjen "Vreshta".
Shtepia ka 400 m2 (meter/katror).
kati 1 (perdhese) - ka lokale dhe magacine.
Kati 2 - ka 2 dhoma te gjumit, kuzhine (sallon) dhe banjo.
Kati 3 - Ka 2 dhoma te gjumit, kuzhine (sallon) dhe banjo.
Kati 4 - Ka 2 dhoma te gjumit, kuzhine (sallon) dhe banjo.
Shtepia posedon Leje, dhe perkthimi eshte i menjehershem.

ju mund te na kontaktoni ne kete nr. +4915784087062
Informata rreth publikuesit
Agon
Prishtinë
Vreshta [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »