SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banese me qera
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
48967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera katin e pare te shtepise me hyrje te veqante. Posedon 70m2, ka dy dhoma me kuzhinen me tryezari, terase, banjo, parking dhe kopesht. Ka uje 24h dhe energji elektrike. Gjendet ne Lagjen e Spitalit afer shkolles ‘’Pavaresia’’.
Tel. 044 811 381
045 513 944
Informata rreth publikuesit
Atdhe
Prishtinë
Prishtine, Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »