SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
48968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Mati 1 perballe Chelsea Point , Banesa ka 87 m2 - 2 dhoma gjumi, 1 dhome dite, kuzhine, banjo, Ka mundesi te zgjedhjes se pllakave per kuzhine dhe banjo si dhe parketi dhe dyert mund te zgjedhen sipas deshires.
Informata rreth publikuesit
Agron
Mat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »