SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS - Shitet Lokali në Rr.Gjorgj Washington
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '15
ID e produktit :
48969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje lokalin afarist me 53.130m2,Hapsirë shfrytëzuese para lokalit 24.246m2 dhe Garazh 27.266m2 në Rr.Gjorgj Washington afër ish OSBE-së,Lokali është në përdhesë dhe është i gatshëm për punë.

Çmimi është i arsyeshëm


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE JU NDIHMOJM TË BËNI ZGJEDHJE TË MIRË.

Për më shumë informata na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
immkos
Gjilan
044250200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »