SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS - Shitet Banesa në qendër
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '15
ID e produktit :
48974
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje banesën në qendër të qytetit në Gjilan,banesa gjendet në katin përdhesë dhe ka 56m2.
Banesa ka këtë përbërje:
Sallon,kuzhinë,një dhomë të gjumit,një banjo,dhe një ballkon.
Banesa mund të shfrytëzohet edhe për ndonjë veprimtari afariste.Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave etj. Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
immkos
Gjilan
044250200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »