SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS-Shiten dy banesa afër Nota brillant në Rr.Bujanocit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '15
ID e produktit :
48977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje dy Banesa njëra 120m2 në katin e tretë dhe ka 3 dhoma dhe tjetra Banesë 97m2 në katin e katërt dhe ka 2 dhoma të cilat gjendet afër Nota Brillant në Rr.e Bujanocit në Kompleksin Albanica.

Çmimi shumë i arsyeshëm.


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos"ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata me të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmese telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
immkos
Gjilan
044250200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »