SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS - Shitet Toka përball Ferizi Petrol
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '15
ID e produktit :
48985
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje 38 ari tokë përballë Ferizi Petrol,toka shitet në tërsi ose mund të ndahet nga 3,5,10,15 ari etj.Toka ka infrastuktur të plotë.


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
immkos
Gjilan
044250200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »