SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS - Shitet shtëpia në lagjën Arbëria 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '15
ID e produktit :
48993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan ka në shitje shtëpin shumë moderne e cila gjendet në lagjen Arbëria ish (Qerna Qeshme) shtëpia ka 5 ari oborrë,shtëpia ka 5 dhoma,2 sallona,3 banjo,ngrohje qëndrore,shtëpia është e re e kompletuar dhe e rregulluar në tërsi,është një vend shumë i qet dhe i rehatshëm për jetes.
Ka mundësi ndërrimi me Banesë,Vetur etj...

Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
immkos
Gjilan
044250200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »