SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS - Shitet shtëpia në Lagjën Fehmi Agani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '15
ID e produktit :
49001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje shtëpin në lagjen Fehmi Agani (lagje para gllamës).
Shtëpia ka infrastrukturë të plotë si:Rrymë, Ujë, Kanalizim,shtëpia ka dy ari oborrë.
Shtëpia ka këtë renditje:
Kati i parë:Ka tri dhoma,sallon,banjo,koridorë.
Kati i dytë:Dy dhoma,banjo,koridor me ballkon të madhë me pamje shumë të mirë nga qyteti.
Afër shtëpis gjendet shkolla e re e sa po ndërtuar.
Ka mundësi ndërrimi me banesë ose dy ari oborrë në qendër .

Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
immkos
Gjilan
044250200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »