SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia afër kompanisë për ujësjellës Hidromorava
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '15
ID e produktit :
49005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për patundshmëri "immKos“ ka në shitje shtëpin me dy lokale afër kompanisë për ujësjellës Hidromorava në Gjilan,shtëpia ka 140m2 banim dhe 75m2 lokale afariste,shtëpia është rrethë rrugës kryesore dhe ka këtë përbërje:
Sallon të madhe me kuzhinë,dhomë të nejës,dhomë të fjetjes,dy banjo,dy ballkona dhe dy lokale afariste.
Shtëpia ka nxemje qëndrore dhe klimë,shtëpia shitet komplet me mobile.
Ka mundësi ndërrimi me Gjilan ose me Prishtinë,si p.sh:Tokë,Banesë apo shtëpi
Çmimi është i arsyeshëmZyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
immkos
Gjilan
044250200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »