SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS - Shitet Shtëpia me dy lokale në lagjën Arbëria
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '15
ID e produktit :
49009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për patundshmëri "immKos" në Gjilan ka në shitje shtëpin me 4 Ari 95m2 e cila gjendet në lagjën Arbëria.Kati i parë ka sallon,kuzhinë,banjo dhe podrum,kati i dytë posedon 3 dhoma dhe banjon,Gjithashtu shtëpia posedon edhe lokale afariste,podrumi i së cilave perdoret për garazhë,por mund të shfrytëzohet edhe si magazinë.

Çmimi është i arsyeshëm


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

Për më shumë informata ju lutem na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
immkos
Gjilan
044250200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »