SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMMKOS - Shiten Shtëpit në Residence Planet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Nëntor '15
ID e produktit :
49013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje 11 shtëpi moderne në Residence Planet çdo shtëpi ka 178m2,shtëpit kanën nga 3 Ari oborr,shtëpit janë me kualtitet të standaradeve Evropiane.
Rezidence Planet ofron kënaqësin e banimit dhe për më tepër ofron siguri të plotë e cila është e ndërtuar brenda komplesit,me një ndërtim modern me standardet më të larta të ndërtimit nga ekspertët Evropian e bëjnë Residencen Planet të vetmin në Kosovë ku krahas kualtiteti ofrohet një kënaqësi e banimit, ku shtëpitë janë të rrethuara nga natyra e bukur dhe hapsirat e gjelbërta.
Lagja do të jetë e sisitemit të mbyllur vetëm për banorët me sigurim të përhershëm (24/H) dhe mirëmbajtje të kopshteve,rrugëve,trotuarëve dhe infrastrukturës përcjellëse.

Çmimi i arsyeshëm.


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Informata rreth publikuesit
immkos
Gjilan
044250200
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »