SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall ne shitje mbrapa lagjes 038
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '15
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
49048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes urgjentisht 4 ari truall ne Prishtine, mbrapa Lagjes 038. Trualli ndodhet ne nje lagje te urbanizuar me infrastrukture te plote. Trualli nuk ndodhet nen hipoteke dhe kalimi i pronesise behet menjehere. Cmimi total per 4 ari eshte 55.000 Euro me mundesi negocijimi. Te interesuarit le t'na kontaktojne. Vini re se negocijimi per cmim perfundimtar nuk behet permes telefonit.
Informata rreth publikuesit
Luljeta
Prishtinë
Prishtine (mbrapa lagjes 038) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »