SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia 400 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
49085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtëpia me 5 ari, 400 m2 banim dhe 2 lokale.
Shtëpia gjindet në Kodrën e Trimave, rruga Rugova.

Per kontakt: Kenan Azemi
044253801
Informata rreth publikuesit
Kenan
Prishtinë
044253801
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »