SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PLACET PER VILLA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '13
ID e produktit :
4909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten placet per villa vendi eshte Ideal afer qytetit me nje pamje shum atraktive dhe natyre e ajr te paster. Sip, mund te jene 10 ari, deri 20. Ka mundesi edhe sip me te madhe edhe cmim me te volitshem.
Informata rreth publikuesit
Metropoll
Prishtinë
044 261 915
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »