SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Ulpiane
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '13
ID e produktit :
4910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lshohet banesa me qira ne Ulpian me sip prej 60m2.
Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar. Kati -I- cmimi 300 euro per muaj. Banesa lshohet per qift,te huaj ose familje. Eventualisht deri ne 3 student, ka mundesi mi pranu jo me shume. Qe kan mundesi me mrri cmimin e lartcekur
Informata rreth publikuesit
Metropoll
Prishtinë
044 261 915
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »