SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia afer shkolles Meto Bajraktari
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
49102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia dy kateshe me truall 2ari, afer shkolles se Meto Bajraktari ne Mitrovice. Shtepia posedon ne katin e pare: Sallonin, Kuzhinen, Banjon, Podrumin dhe Garazhen Kati i dyte: 4 dhoma te Fjetjes, Banjo dhe Dy ballkona. Ndrrim i mundshem me banes ne qender.
Informata rreth publikuesit
sirah
Mitrovicë
0037745429940
Mitrovice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »