SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Objekti me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:48
ID e produktit :
49106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Ipet objekti afarist me qera.

Objekti tre kate me kete renditje:

Kati i pare lokal me siperfaqe prej 100m2 te shfrytezueshme.

Kati i dyte dhe i trete posedojne nga 180m2 .

Objekti posedon infrastrukture te plote, vendparking te mjaftueshem dhe eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme.

Lokalet kane mundesi te ndarjes .

Dyshemeja do te jete e tera pllaka te kualitetit te larte, dyer prej druri dhe dritare alumin.

Objekti gjendet ne rrugen qarkore Gjilan-Prishtine dhe se shpejti do te jete i gatshem per shfrytezim.

Qeraja sipas marreveshjes.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »