SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trualli ne Veterrnik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '13
ID e produktit :
4913
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli ne Veterrnik afer Rezonances me sip prej 5 ari. Trualli eshte komplet me infrastruktur dhe i gatshem per ndertim.
Cmimi per ari eshte 9500E.
Informata rreth publikuesit
Metropoll
Prishtinë
044 261 915
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »