SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesa ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:45
ID e produktit :
49133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet banesa ne katin e X-te me 108m2 te banuara.

Banesa posedon kete renditje:

Sallon se bashku me kuzhine, tri dhoma gjumi , nje banjo , nje shpajz, nje dhome pune.

Dyer dhe dritare jane prej druri,ka ne funksion edhe ashensorin.

Banesa gjendet ne qender te qytetit.

Çmimi i baneses sipas marreveshjes.

Mundesi kompenzimi: banes ne Prishtine.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »