SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
49140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Kishnice , Kilometri i 9 ne rrugen Prishtine - Gjilan , Ka nje siperfaqe te mir dhe me oborr te mjaftueshem shum e pershtateshme per banim , ka podrum dhe gjithesej 5 dhoma, Shtepia eshte nje kateshe. Nese keni interesim kontaktoni numrin 044/ 786-411 dhe 049/215-044 Faruki
Informata rreth publikuesit
minikps
Kishnice - Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »