SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Arberi (ish-Dragodan) te Komuna e Re^
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
49142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen 64M2, e cila gjindet ne Dragodan tek Komuna e Re. Banesa gjindet ne katin e 6, ashensori punon, eshte ndertim i Tregtise, eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

a.- salloni
b.-kuzhina
c.- dhoma e gjumit
d.-korridori dhe
e.-trapezaria
f.-teasa

Cmimi i baneses eshte 60 mije euro komplet me mobilje. Negociohet.

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.dugiestate.com 

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
044 433 667
049 60 80 70
e-mail:
info@dugiestate.com
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »