SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoi Banesen me Qira ne Ulpiane te Simfonia .250 Euro.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
49158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoi Banesen me Qira ne Ulpiane te Simfonia ,ka kete Renditje 1 Dhome te gjumit ,Sallon ,Kuzhine si dhe Banjo Qmimi 250 Euro . NR 044-184-160
Informata rreth publikuesit
gela
Prishtinë
044184160
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »