SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoi Banesen me Qira te Bregu i Diellit, te Banesat e Bardha 250 Euro.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
49159
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoi Banesen me Qira te Bregu i Diellit, te Banesat e Bardha ,ka kete Renditje 1 Dhome te gjumit ,Sallon ,Kuzhine si dhe Banjo Qmimi 250 Euro . NR 044-184-160
Informata rreth publikuesit
gela
Prishtinë
044184160
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »