SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia luksoze ne Lagjen Qendresa-Prishtinë.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
420 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
49165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia luksoze ne Lagjen Qendresa-Prishtinë.
Shtepia eshte dy kate dhe podrumi, ka kete renditje nje dhome dite me kuzhine, terase, banjo ne katin e pare ndersa ne katin e dyte ka tri dhoma gjumi, terase dhe banjo.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »