SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
170 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
49170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa(kati i dytë) me qIra në Tophane,rruga e Vushtrisë. Banesa ka 170m² dhe posedon:katër dhoma gjumi,sallon+kuzhinë,shpajz,një banjo dhe një wc,dy ballkona.Ka nxemje qendore me dru-kamin. Banesa nuk është e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
Redon
Prishtinë
Rr.Vushtrise-Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »