SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lshohet banesa me Qira
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET BANESA ME QIRA TE NDERTESA E ROYALIT AFER EULEXIT.
BANESA KA DY DHOMA TE FJETJES, SALLONIN ME KUZHIN, BANJO, KORIDOR, TERAS.
BANESA ESHTE ME MOBILE E KOMPLETUAR DHE LESHOHET PER FAMILJAR OSE QIFT
Informata rreth publikuesit
Metropoll
Prishtinë
044 261 915
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »