SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€320,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
ID e produktit :
49184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia me siperfaqe prej 6 ari oborr .

Shtepi dy kate me mbi 300m2 te banuara posedon kete renditje:

Kati i pare posedon : sallon se bashku me kuzhine,nje dhom gjumi , nje banjo dhe nje tualet.

Kati i dyte posedon : kater dhoma gjumi ,nje banjo dhe nje tualet .

Dyshemeja e tera llaminat,shkallet dhe koridoret te gjitha granit,dyer prej druri dhe dritare te plastikes,nxemje qendrore .

Shtepia gjendet ne Prishtine ne lagjen “Arberia II”

Çmimi i shtepise eshte 320.000euro i diskutueshem.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »