SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia ne Lagjen Nici me 210m2 dhe 3.5 ari truall . Numri kontaktues 045-888-080
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
210 m²
Viti i ndërtimit :
2014
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
49194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sitet shtepia ne Lagjen Nici në pjesën e re me 210m2 dhe 80m2 në qati (kulm).Shtepia perfshin hapsir gjelbrimi dhe gjithsej 3.5 ari truall, gjendet ne lagjen e re e cila është ne perfundim e sipër.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
045888080
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »