SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€37,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht '13
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
4920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit
Ndertim i vjeter te Banesat ngjyre hiri. Banesat jane te izoluara para ni viti dhe te fasaduara. Banesa perbehet prej sallon me kuzhine dhe nje dhome fjetje, koridor teras.
Informata rreth publikuesit
Metropoll
Prishtinë
044 261 915
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »