SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Himare, Llamman Shiten 5 hyrje(80m²).
Çmimi :
€37,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Viti i ndërtimit :
2012
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
49247
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne zonen e Himares 50 metra larg plazhit Llaman. Eshte nderrtuar nje ndertese 3 kateshe me 6 hyrje Prej te cilave; Shiten 5 hyrje, Secila hyrje eshte nga 80 m² me sistem ngrohjeje G.P.L, gjithashtu me vend parkingu. Ndertesa eshte e rrethuar dhe e veshur me gur. Cmimet variojne; Nga 37000€ hyrjet e katit te pare deri ne 55000€ hyrja ne katin e trete per cdo pyetje mund te kontaktoni me ne synergasia.ximare@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Stathis
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »