SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesën tredhomëshe në qendër të Ferizajit
Çmimi :
€42.50
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
49248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesën tredhomëshe (ose e lëshojë me qira për familjar) prej 85 m/2 në qendër të Ferizajit, rruga “13 Qershori”, prapa Supervivës, banesa përbëhet nga 2 dhoma të fjetjes me dy ballkone, salloni me trapezari dhe kuzhinë, shpajzë, banjo, nxemje qendrore, ujë 24 orë, kati VII, pozita juglindje. Me dokumentacion të rregullt, përkthimi i menjëhershëm në gjykatë. Çmimi 500 Eu/m2 (42.500,00Eu), i negociueshëm, vjen në konsideratë shkëmbimi me lokal, veturë/xhip me kompenzim ose banesë më të vogël në Prishtinë.
Info Tel. 044/049 – 159 – 564, 044/049 – 193 – 249, 038 – 557 – 293, 038 – 541 – 639
Informata rreth publikuesit
Oliver
Prishtinë
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »