SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira 110m2 ne Lagjen Dragodan.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
49256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira 110m2 ne Lagjen Dragodan.
Banesa eshte ne katin e pest ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.
Çmimi eshte 450 euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »