SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Benesa ne shitje. Durres
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Kondicioner, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
49276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Siperfaqja 70 m katror, cmimi 700€ m katror i diskutueshem. Shtepia eshte mobiluar sipas stileve moderne bashkohore. Me pamje nga deti dhe mbi te gjitha e hipotekuar. Vend ndodhja prane hotel Florides dhe Pistes se vogel ILRIA.
Eshte ne katin e shtate dhe ka ne zoterim dhe pjesen e taraces. Pallati eshte cilesor sipas standarteve Europiane dhe ka ashensorin.
Per cdo informacion kontaktoni : 355 69 239 8912
Informata rreth publikuesit
Marta
Ferizaj
+38649440001
Durres [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »