SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtëpi me 3 ari super luksoze
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
270 m²
ID e produktit :
49332
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia me 3 Ari super luksoze. Shes shtepinë afër Spitalit në Prizren, rruga Xhevat Berisha.(2min larg Spitalit). E Mobiluar komplet. Shtëpia është në gjendje fantastike dhe i plotëson të gjitha nevojat jetësore, e sapo renovuar.

Shtëpia posedon:

Katin e parë: Kuzhinë, Dhomë gjumi, Sallon, banjo. Kati përdhes: Dhomë gjumi, sallon, +2 dhoma, banjo. Nënkulmi posedon edhe një sallon gjumi 30m². Shtëpia Posedon Lokalin 35m², oborrin perpara si dhe mbrapa (165m²). Pronari Shqiptar. Shtëpia Posedon të gjitha Dokumentacionet e rregullta.

Nuk bejmë ndrrim !!! Qmimi shumë i volitshëm për vlerën e tregut.

Kontakti :
Adriani 049/305-360
Informata rreth publikuesit
adrian
Prizren
044600559
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »