SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Veternik shiten 3 ari - ECOIMPEX
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
49348
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Veternik, shiten 3 ari, afer rruges dhe me infrastrukture. Çmimi: 20.000 euro/ ari. Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »