SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zllatare shitet apo ipet me qira shtepia- ECOIMPEX
Çmimi :
€380,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
49351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zllatare, shitet apo ipet me qira shtepia siperfaqes prej 200m2, etazhitetit: B+P+1, me garazh dhe oborr prej 16,50 ari. Ka parking per 10 vetura, uje 24h, nxemja qendrore me dru / opcioni edhe me plin, internet, opcioni per telefon fix, kabllovik. Çmimi i shitjes: 380.000 euro, e qirase 1.400 euro ne muaj me parapagim per 3 muaj. Çmimet jane te diskutueshme. Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »