SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes dy ari
Çmimi :
€33,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '17
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
49380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten dy ari qe gjendet ne kendin e dy rrugeve. ka pasur shtepi me heret, eshte pastruar nga rrenojat dhe ka leje ndertimi. dokumentet ne rregull. perkthimi menjehere. adresa Velani, prishtine. tel 044115866
qmimi per ari!
Informata rreth publikuesit
milaim
Prishtinë
044115866
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »