SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira 150m2 ne Lagjen Dragodan.
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:30
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
49383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira 150m2 ne Lagjen Dragodan.
Banesa ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo dhe teras te madhe, dhe garazhe.
Çmimi eshte 1000 euro.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »